• Dolar 8,754
    Euro 10,3906
  • Altın 495.67
    Bist 1391.06
  • 18° Ankara

KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞINA DAVET

GELECEĞİN HAFIZLARI BELGE ALDI

OSB DE 1500 PERSONEL AŞILANIYOR

BAŞKAN DEMİR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARETLER DİZİSİ

EFSUNLU YÜZBAŞI - İSMAİL NACİ"

Polatlı

Polatlı Haberleri

SOYTÜRK: “KURSLARIMIZA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR’’

07.06.2021 09:16
SOYTÜRK: “KURSLARIMIZA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR’’

 

Türkiye Kick Boks ve Mau-Tai Milli Takım Antrenörü Polatlı Abdullah Soytürk Spor Kulübü Başkanı Abdullah Soytürk kulübümüzde spor faaliyetleri ve kurslar 1 Haziran 2021 itibariyle başladı. Bu faaliyetlere her kategoride sporcu ve öğrenci başvuruları devam ediyor ‘’ dedi.

 

Pandemi nedeniyle ramazan bayramı öncesi ara verilen spor etkinlikleri 1 Haziran 2021 itibariyle başladı. Polatlı Abdullah Soytürk Spor Kulübü yıllardır yetiştirdiği sporcularla Türkiye’de ve uluslararası spor etkinliklerinde elde ettiği başarılarla tanınıyor. Son dönemde özellikle Rabia Akdeniz ile Türk Bayrağını uluslararası platformlarda da defalarca göndere çektiren Polatlı Abdullah Soytürk Spor Kulübü yaptığı disiplinli ve sonuca yönelik çalışmalarla yüzlerce öğrenciye ve sporcuya eğitim veriyor.

 

‘’SALI PERŞEMBE CUMARTESİ GÜNLERİ GRUP ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR’’

Türkiye Kick Boks ve Mau-Tai Milli Takım Antrenörü Polatlı Abdullah Soytürk Spor Kulübü Başkanı Abdullah Soytürk gazetemize yaptığı açıklamalarda şunları söyledi: ‘’Uzun bir süre kapalıydık. Spordan uzak kaldık. Çocuklarımızda bizi özlediler. İnşallah bundan sonra ülkemize tekrar hizmet etmeye, Türk bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz. Polatlı Abdullah Soytürk Spor Kulübü Başkanı Abdullah Soytürk ; ‘’Salı Perşembe Cumartesi günleri grup çalışmalarımız devam ediyor. Kayıt ve müracaat almaya devam ediyoruz. Her zaman olduğu Polatlı ve Türkiye’miz için çaba göstermeye devam ediyoruz’’ dedi.

HBR: ŞEVVAL AKGÖZ--