• Dolar 6,7786
    Euro 7,4656
  • Altın 372.338
    Bist 104954
  • 13° Ankara

BU BAYRAM EVLERDE KUTLANDI

ŞAMİL ENGİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

YILDIZKAYA “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

EMEK UN FABRİKASI BAYRAM ÖNCESİ SEVİNDİRDİ

KAYMAKAM BAYRAMDA DENETİMLERE KATILDI

POLATLI CUMA NAMAZI CEMAATLE KILINACAK

Polatlı

Polatlı Haberleri

VERGİCİLER MAKAMA ÇIKTI

26.02.2020 10:13
VERGİCİLER MAKAMA ÇIKTI

Polatlı Vergi Dairesi ,31. Vergi haftası münasebeti ile Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret etti. Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç Kaymakam Tunçer ile biraraya geldi.

Vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacı ile her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanan vergi haftası kapsamında Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’ı makamında ziyaret etti.

31. vergi haftası münasebeti ile vergi dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, vergi haftası etkinlikleri ve kurum faaliyetlerine ilişkin Kaymakam Tunçer’e blgi verdi. Kaymakam Tunçer, Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek 31. Vergi haftalarını tebrik etti.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ